Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty:

Zobacz nasze aukcje:

Błyskawiczną dostawę 
zapewnia kurier:

 

!!!UWAGA - Od 1 grudnia 2015r. NOWY ADRES - UL. GLIWICKA 86 - UWAGA!!!

 

Firma TOP-TURBO zajmuje się PROFESJONALNĄ REGENERACJĄ wszystkich typów TURBOSPRĘŻAREK samochodowych.

 

Zauważyłeś, że turbina w Twoim samochodzie nie działa prawidłowo? Nie chcesz wydawać majątku na zakup nowej części do swojego auta? Nie musisz! Wystarczy, że zgłosisz się do nas. Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest naprawa turbiny. Nasi wykwalifikowani mechanicy zajmują się nie tylko regeneracją turbosprężarek, ale także starają się znaleźć oraz wyeliminować przyczynę jej awarii – najczęściej poprzez rozmowę z kierowcami o działaniach szkodliwych dla tej części samochodu. Osoby, które skorzystały z naszych usług przekonały się, że naprawdę warto przyjechać do tego zakładu oraz zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych mechaników.

Regeneracja turbiny w naszym wykonaniu jest zawsze:
  • precyzyjna,
  • profesjonalna,
  • szybka,
  • niedroga,
  • skuteczna.
 

Pracujemy TYLKO na NAJLEPSZYM i NAJNOWSZYM sprzęcie renomowanej firmy, LIDERA światowego rynku wyważania: 

Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Ponadto, zajmujemy się naprawą turbin samochodowych wszystkich rodzajów, dlatego może zgłosić się do nas każdy z Was. Działamy sprawnie i dokładnie, posługując się specjalistycznym sprzętem. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i ich zaangażowanie w pracy wpływa na najwyższą jakość świadczonych usług.

Misją całego serwisu jest pomoc kierowcom w naprawie ich samochodu, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach i krótkim czasie. Wielu Klientów twierdzi, że "jeśli regeneracja turbosprężarek, to tylko z Top Turbo". Zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona osób, do których możesz dołączyć również Ty. Jeśli szukasz zakładu naprawczego, który w profesjonalny sposób zregeneruje turbosprężarkę od Twojego samochodu – znajdujesz się w dobrym miejscu. Zapoznaj się z naszą ofertą, zadzwoń, przyjedź, a przekonasz się, że to opłacalna inwestycja.

Na swoje usługi udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Jeśli po wizycie w serwisie Top Turbo Twój samochód nadal nie będzie poprawnie funkcjonować z powodu uszkodzonej turbiny, wykonamy usługę ponownie, bez pobierania dodatkowych opłat. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług serwisowych! W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy Top Turbo.